Valkon Hoitokoti

Valkon Hoitokoti Oy 
Suosilmäntie 8, 07910 Valko 
puh. 019 517 27 00, fax. 019 517 27 99

Katso kartta tästä

Henkilökuva

Susanne Vauhkonen
hoitokodin johtaja
puh. 040 833 3575
susanne.vauhkonen@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Taina Blomqvist
johtava sairaanhoitaja
puh. 040 027 5934
taina.blomqvist@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Tarja Jannula
emäntä
puh. 040 733 5520
tarja.jannula@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Karen Koho
toimintaterapeutti
puh. 044 709 2570
karen.koho@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Teuvo Maho
kiinteistönhoitaja
puh. 040 587 3064
teuvo.maho@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Olavi Aalto
turvallisuus- ja IT-vastaava
puh. 050 421 3311
olavi.aalto@kultaajankoti.fi

Yllä mainittujen yhteyshenkilöiden lisäksi hoitokodissamme työskentelee suuri joukko muun muassa lähihoitajia ja muita hoitoalan ammattilaisia. 

Lähihoivaa lehti
LUE tästä asiakaslehtemme

Aivainlippu