Valko Kartano

Valko Kartano Oy 
Repolantie 5-7
07910 Valko 
Puh. 019 517 27 50

Verkkolaskuosoitteemme:
Valko Kartano Oy, ostolaskujen vastaanotto
Verkkolaskuna: 003707683385
Verkkolaskujen välittäjä: 003708599126 (Liaison)

Me olemme täällä asukkaitamme varten. Olemme myös säännöllisesti yhteydessä omaisiin ja läheisiin. 

Ota mielellään yhteyttä, jos haluat tietää lisää palveluistamme.

Barbara Grandell
hoitokodin johtaja
puh. 050 556 7953
barbara.grandell@kultaajankoti.fi

Linda Vuokkovaaran kuva on tulossa tähän myöhemmin.

Linda Vuokkovaara
vastaava sairaanhoitaja
(vapaalla)
puh. 050 543 6480
linda.vuokkovaara@kultaajankoti.fi

lotta-leirmaa-IMG_4816_Web

Lotta Leirimaa
vastaava sairaanhoitaja
puh. 050 4725 182
lotta.leirimaa@kultaajankoti.fi

Tarja Jannula
emäntä
puh. 040 733 5520
tarja.jannula@kultaajankoti.fi

Teuvo Maho
kiinteistönhoitaja
puh. 040 587 3064
teuvo.maho@kultaajankoti.fi

Olavi Aalto

Olavi Aalto
turvallisuus- ja IT-vastaava
puh. 050 421 3311
olavi.aalto@kultaajankoti.fi