Lapinjärven Hoitokoti

Lapinjärven Hoitokoti Oy
Suoniityntie 19-21
07800 Lapinjärvi 
Puh. 019 610 660

Verkkolaskuosoitteemme
Lapinjärven Hoitokoti Oy, ostolaskujen vastaanotto
Verkkolaskuna: 003708136965
Verkkolaskujen välittäjä: 003708599126 (Liaison)

Rivitaloasuminen ja kauniit peltomaisemat luovat hyvät puitteet lämminhenkisen hoitokotimme toiminnalle. Olemme läsnä ja vastaamme mielellämme tiedusteluihin ja kaikkiin kysymyksiinne. 

Heli Salminen

Heli Salminen
hoitokodin johtaja
puh. 0400 663 552
heli.salminen@kultaajankoti.fi

Tanja Nyström, johtava sairaanhoitaja
Tanja Nyström
johtava sairaanhoitaja
puh. 050 328 6658
tanja.nystrom@kultaajankoti.fi
sairaanhoitaja Jenna Matikainen

Jenna Matikainen
sairaanhoitaja, haavahoidon asiantuntija
puh. 0400 275 929
jenna.matikainen@kultaajankoti.fi

Sosionomi Carina Silfvast

Carina Silfvast
sosionomi
puh. 050 595 5497
carina.silfvast@kultaajankoti.fi

Riitta Enqvist
emäntä
puh. 040 357 8848
riitta.enqvist@kultaajankoti.fi

Marko Nurmi

Marko Nurmi
kiinteistönhoitaja
puh. 044 565 9674
marko.nurmi@kultaajankoti.fi

Olavi Aalto

Olavi Aalto
turvallisuus- ja IT-vastaava
puh. 050 421 3311
olavi.aalto@kultaajankoti.fi