Valko Kartano

Valko Kartano Oy 
Repolantie 5-7 , 07910 Valko 
puh. 019 517 27 50

Katso kartta tästä

Verkkolaskuosoitteemme

Valko Kartano Oy, ostolaskujen vastaanotto
Verkkolaskuna: 003707683385
Verkkolaskujen välittäjä: 003708599126 (Liaison)

Henkilökuva

Barbara Grandell
hoitokodin johtaja
puh. 050 556 7953
barbara.grandell@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Tarja Jannula
emäntä
puh. 040 733 5520
tarja.jannula@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Lotta Leirimaa
vastaava sairaanhoitaja
puh. 050 543 6480
lotta.leirimaa@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Anniina Syrjänen
toimintaterapeutti

Henkilökuva

Linda Vuokkovaara
vastaava sairaanhoitaja
(VAPAALLA)
puh. 050 543 6480
linda.vuokkovaara@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Teuvo Maho
kiinteistönhoitaja
puh. 040 587 3064
teuvo.maho@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Olavi Aalto
turvallisuus- ja IT-vastaava
puh. 050 421 3311
olavi.aalto@kultaajankoti.fi

Yllä mainittujen yhteyshenkilöiden lisäksi hoitokodissamme työskentelee suuri joukko muun muassa lähihoitajia ja muita hoitoalan ammattilaisia. 

Aivainlippu