Valkom Herrgård

Valko Kartano Oy
Repolavägen 5-7, 07910 Valkom
tel. 019 517 27 50

Karta

Vår faktureringsadress

Valko Kartano Oy, inköpsfakturor
E-faktura adress: 003707683385
Operatör: 003708599126 (Liaison)

Henkilökuva

Barbara Grandell
vårdhemmets chef
tel. 050 556 7953
barbara.grandell@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Tarja Jannula
husmor
tel. 040 733 5520
tarja.jannula@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Lotta Leirimaa
ansvarig sjuksköterska
tel. 050 543 6480
lotta.leirimaa@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Anniina Syrjänen
ergoterapeut

Henkilökuva

Linda Vuokkovaara
ansvarig sjuksköterska
(PÅ LEDIGHET)
tel. 050 543 6480
linda.vuokkovaara@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Teuvo Maho
fastighetsskötare
tel. 040 587 3064
teuvo.maho@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Olavi Aalto
säkerhets- och IT-ansvarig
tel. 050 421 3311
olavi.aalto@kultaajankoti.fi

Förutom ovannämnda personer arbetar det i vårdehemmet bl.a en stor mängd närvårdare och andra proffessionella vårdare.

Avainlippu