Lappträsk Servicehem

Lapinjärven Palvelukodit Oy
Skördevägen 4 07800 Lappträsk
tel. 019 610 082

Karta

Henkilökuva

Mirja Hovén
vårdhemmets chef
på semester 17.4.-30.6.2019.

Henkilökuva

Heli Salminen
vårdhemmets tf. chef
17.4.-30.6.2019
tel. 0400 663 552
heli.salminen@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Riitta Enqvist
husmor
tel. 040 357 8848
riitta.enqvist@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Heli Mickos
ansvarig sjuksköterska
tel. 019 610690
heli.mickos@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Carina Silfvast
socialhandledare
tel. 019 610 082
carina.silfvast@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Marko Nurmi
fastighetsskötare
tel. 044 565 9674
marko.nurmi@kultaajankoti.fi

Henkilökuva

Olavi Aalto
säkerhets- och IT-ansvarig
tel. 050 421 3311
olavi.aalto@kultaajankoti.fi

Förutom ovannämnda personer arbetar det i vårdehemmet bl.a en stor mängd närvårdare och andra proffessionella vårdare.

Avainlippu